Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Aktualności

Występ drużyny U9 na Turnieju w Poznaniu

08.01.2018 16:18

W sobotę młodzi podopieczni trenera Krzysztofa Kotlarskiego oraz Przemysława Ziarnik wybrali się do Poznania, aby rywalizować z najlepszymi zespołami w rozgrywkach FootballPro Cup Masters.

 

Poziom turnieju był bardzo wysoki, co zgodnie podkreślali wszyscy trenerzy. Nasi podopieczni mieli więc okazję zmierzyć się z wymagającym rywalem i na tle przeciwnika zweryfikować swoje umiejętności. Ostatecznie w klasyfikacji końcowej zajęliśmy 8 miejsce.

Trener Kotlarski podkreślał przed spotkaniami, że najważniejsza będzie koncentracja i tego Naszym zawodnikom w pewnych momentach zabrakło. 

"Na takich turniejach w każdym meczu trzeba pokazać na boisku maksimum zaangażowania i swoich umiejętności, a nam troszeczkę tego zabrakło. Mecze bardzo dobre przeplataliśmy z bardzo słabymi. W piłce dziecięcej najważniejszy jest jednak rozwój indywidualny zawodnika i na pewno po tym turnieju dzieci są bogatsze w doświadczenia- komentował szkoleniowiec.

Niedługo wznawiamy treningi w Nowym Roku i wszystkim zawodnikom życzę czerpania tylko i wyłącznie radości z gry oraz wielu wspaniałych przeżyć sportowych, szkolnych i rodzinnych" - podsumował trener Kotlarski.

KADRA ZESPOŁU: LASKOWSKI FILIP, OZGA JAKUB, BIELAK JAKUB, BĄK KORNELIUSZ, MIREK MILAN, MIKUŁA MARCEL, WINGERT MATEUSZ, CHOJNACKI BORYS, OPALIŃSKI GRACJAN, ORDON SZYMON.