sponsor tytularny
Menu
Aktualności
aktualności
Po zwycięstwo z Olimpią Grudziądz | Zapowiedź meczu
aktualności
ZAPRASZAMY NA ŚWIĘCENIE POKARMÓW W PRZERWIE MECZU DRUGIEJ DRUŻYNY KGHM ZAGŁĘBIA
aktualności
Harmonogram meczów drużyn naszej Akademii – okres świąteczny
aktualności
U-19 CLJ: Zagłębie Lubin - Odra Opole | FOTO
Galeria
w obiektywie
U-19 CLJ: Zagłębie Lubin - Odra Opole | FOTO -
w obiektywie
U-14: Zagłębie Lubin VS Łużyce Lubań i FC Wrocław Academy | FOTO -
w obiektywie
KGHM Zagłębie II Lubin - Lech II Poznań | FOTO -
w obiektywie
CLJ U-15: Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze | Foto -
Drużyny
KGHM
Zagłębie II
U-19
U-17
U-16
U-15
U-14
Miedziana
U-13
Miedziana
U-13
Biała
U-12
Miedziana
U-11
U-10
U-9
U-9
Dziewczynki
U-8
U-7
Sezon
Sezon Sezon 2018-2019
Sezon Sezon 2019-2020
Strefa wiedzy
Piłkarski elementarz
Strefa mentalna
Strefa dietetyczna
Strefa motoryczna
Motoryka
TRENING DLA BRAMKARZY | mobilność&koordynacja | Strefa Motoryczna AP KGHM Zagłębie
Mentalność
Praca, która przybliży Cię do celu
Piłkarski elementarz
Piłkarski Elementarz || #7: Nauka piąstkowania
Fanshop
zaglebie.com
Nabory
Kontakt
O akademii
Piotr Zieliński
Piotr Zieliński
U-19
Drużyna
Drużyny
Kamil
Fura
obrońca
Rafał
Mazur
Maciej
Rogowski
Hubert
Gajda
Szymon
Czajor
Michał
Bogacz
Bartosz
Kocik
Kamil
Kamil
Maciej
Warpas
Filip
Baranowski
Szymon
Czajor
Borys
Borowiec
Kamil
Gołębiowski
Damian
Kasprzak
Damian
Kuśnierz
Patryk
Maciejewski
Jakub
Kowalski
Jakub
Sypek
Dawid
Dawidziak
Daniel
Dudziński
Mateusz
Kizyma
Przemysław
Zatwarnicki
Kacper
Masiak
Martin
Frankowski
Tobiasz
Starosta
Marek
Sinkiewicz
Jakub
Kolan
Odyseusz
Sygieniewicz
Szymon
Karasiński
Tomasz
Bożyczko
Patryk
Kusztal
Paweł
Kruszelnicki
Marcin
Ciliński
Paweł
Sochacki
Jarosław
Krzyżanowski
Jan
Dorożko
Oskar
Droździk
Cyprian
Popielec
Marcel
Reguła
Fabian
Sowiecki
Eryk
Ratajczak
Kacper
Szulc
Seweryn
Solecki
Alexander
Steffen
Kamil
Ausfeld
Jakub
Bielak
Adam
Matysek
Damian
Rynio
Bartłomiej
Wandachowicz
Bartosz
Moczyński
Bartosz
Rokita
Dominik
Gregorski
Maciej
Rogowski
Mateusz
Kurc
Dawid
Dawidziak
Grzegorz
Grzelka
Janusz
Rak
Michał
Matys
Milan
Posmyk
Kamil
Sochań
Wojciech
Szafranek
Igor
Orlikowski
Kamil
Fura
Rafał
Mazur
Rafał
Mazur
Bright
Ede
Jeremi
Osuch
Kacper
Terlecki
Jakub
Tyborczyk
Kasjan
Frankowski
Szymon
Tarkowski
Mateusz
Dziewiatowski
Przemysław
Cielewicz
Krzysztof
Koszarski
Dominik
Cisek
Karol
Cywiński
Tymofii
Simkov
Bartosz
Serkies
Mateusz
Lipp
Karol
Maliszewski
Aleksander
Chabros
Kuba
Bochniarz
Artur
Kinasz
Adrian
Czyżewski
Maksymilian
Maćkowiak
Mateusz
Musiał
Kacper
Nowak
Dawid
Nowogoński
Kamil
Nowogoński
Jakub
Raniś
Marcin
Skrobich
Maciej
Szpura
Paweł
Wierszak
Ede
Bright
Bartosz
Kłosowski
Daniel
Bednarski
Nikodem
Klimpel
Alan
Bębas
Maciej
Toporowski
Jakub
Stachaszewski
Jakub
Fogt
Antoni
Zarycki
Sebastian
Fogt
Franciszek
Nowak
Mateusz
Chmielowiec
Seweryn
Marek
Kacper
Chruściński
Maksymilian
Walczyk
Oskar
Zębacki
Jakub
Ligocki
Marcel
Foks
Barszcz
Patryk
Pełech
Tomasz
Sygieniewicz
Odyseusz
Gruszecki
Dawid
Jakub
Banaś
Daniel
Słobodzian
Patryk
Bukała
Karol
Engler
Jakub
Bednarczyk
Gleb
Malitkisy
Jakub
Ligocki
Plan
rozgrywek
Drużyny
Wyniki
spotkań
Drużyny
W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.
środa
30.06
godz. 12:00
Zagłębie
Lubin
U-15
1
:
1
Lech
Poznań
tabela
Finał rozgrywek
niedziela
27.06
godz. 11:00
Legia
Warszawa
U-15
2
:
2
Zagłębie
Lubin
tabela
II półfinał
niedziela
20.06
godz. 15:00
TS
Przylep
Zielona
Góra
U-15
1
:
4
Zagłębie
Lubin
tabela
CLJ
sobota
19.06
godz. 12:00
Pogoń
Szczecin
U-19
2
:
0
Zagłębie
Lubin
tabela
CLJ
niedziela
13.06
godz. 12:00
Zagłębie
Lubin
U-19
4
:
0
Escola
Varsovia
tabela
CLJ
sobota
12.06
godz. 17:00
KGHM
Zagłębie
II Lubin
KGHM
Zagłębie II
1
:
0
Stal
Brzeg
tabela
III liga
sobota
12.06
godz. 12:00
Zagłębie
Lubin
U-15
6
:
0
GKS Katowice
tabela
CLJ
niedziela
06.06
godz. 11:00
Śląsk
Wrocław
U-17
3
:
2
Zagłębie
Lubin
tabela
CLJ
sobota
05.06
godz. 17:00
ROW
1964
Rybnik
KGHM
Zagłębie II
0
:
4
KGHM
Zagłębie
II Lubin
tabela
III liga