Akademie Klasy Ekstra ponownie w Lubinie 11 cze

Akademie Klasy Ekstra ponownie w Lubinie

W czwartek na boiskach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie odbył się Turniej Akademii Klasy Ekstra. Do wspólnej zabawy, która przerodziła się również w piłkarską rywalizację, zaproszono następujące drużyny: Chrobry Głogów, FemGol, Champion Chocianów, SP-10 Lubin, Sparta Rudna oraz AP Żaczek. Zapraszamy na krótkie podsumowanie tego wyjątkowego dnia!

11 cze 2021 14:00

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

10 czerwca okazał się wyzwaniem nie tylko dla młodych zawodników AP KGHM Zagłębie. Również ich starsi koledzy występujący na co dzień w rozgrywkach CLJ spróbowali swoich sił w nieco innym charakterze. Jak podobały im się role trenera i sędziego?

Alexander Steffen w roli trenera:

Bardzo dobrze, że taki turniej powstał. Jest to szansa dla młodych zawodników, aby mogli się rozwijać i zbierać doświadczenia. Spotkania są rozgrywane na dobrym poziomie, jest rywalizacja, ale najważniejsza była dobra zabawa. Ze swojej strony muszę przyznać, że bardzo dobrze czułem się w roli trenera. Z takimi chłopakami, jakich miałem w mojej drużynie, bawiliśmy się wyśmienicie. 

Kasjan Frankowski w roli sędziego:

Miałem dzisiaj możliwość pełnienia funkcji sędziego. Było to ciekawe doświadczenie, które obfitowało w dużą dawkę śmiechu. Bawiłem się bardzo fajnie. Muszę przyznać, że praca sędziego nie jest łatwa, trzeba dobrze obserwować boisko. W przyszłości bardziej chyba bym się sprawdził w roli trenera, gdyż mniej musi biegać - bardzo się dzisiaj zmęczyłem (śmiech). Najważniejsze jednak, że humory dopisują. 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi