Kontakt Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie

Kluczowe Kontakty

Dyrektor Techniczny 

Henny Lee

e-mail: henny.lee@zaglebie.com

Koordynator Ds. Rozwoju Trenerów i Zawodników 

Robin Pronk

e-mail: robin.pronk@zaglebie.com

Menedżer ds. Rekrutacji, Skautingu i Administracji

Jacek Jurkiewicz

e-mail: jacek.jurkiewicz@zaglebie.com

Trener-koordynator

Witold Lis

e-mail: witold.lis@zaglebie.com 

Trener koordynator grup U-11 - U-8

Jarosław Krzyżanowski

e-mail: jaroslaw.krzyzanowski@zaglebie.com

Trener-koordynator szkolenia bramkarzy

Tomasz Król

e-mail: tomasz.krol@zaglebie.com

Dział marketingu

Angelika Kłos

e-mail: angelika.klos@zaglebie.com
tel.: 76 746 96 14

Asystentka dyrektora Akademii 

Marzena Brynkiewicz

tel.: 76 746 96 26
e-mail: marzena.brynkiewicz@zaglebie.com

Dyrektor Bursy 

Karol Habrzyk

e-mail: karol.habrzyk@zaglebie.com

Kierownik Magazynu Sprzętu 

Marta Waszkowska

tel.: 76 746 96 82
e-mail: marta.waszkowska@zaglebie.com

Koordynator działu logistyki

Krzysztof Koszarski

e-mail: krzysztof.koszarski@zaglebie.com

Recepcja Bursy

telefon: +48 767469681

Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie

ul. M. Skłodowskiej Curie 176
59-301 Lubin / Polska