Kontakt Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie

Kluczowe Kontakty

Dyrektor AP KGHM Zagłębie

Adam Buczek

e-mail: adam.buczek@zaglebie.com

Asystentka ds. Administracyjnych

Magdalena Szafran

e-mail: magdalena.szafran@zaglebie.com

tel. 76 746 96 26

Menedżer ds. Rekrutacji, Skautingu i Administracji

Jacek Jurkiewicz

e-mail: jacek.jurkiewicz@zaglebie.com

Trener-koordynator

Witold Lis

e-mail: witold.lis@zaglebie.com 

Trener-koordynator  U12-U7

Krzysztof Wadas

e-mail: krzysztof.wadas@zaglebie.com

tel. + 48 696 448 361

Trener-koordynator szkolenia bramkarzy

Tomasz Król

e-mail: tomasz.krol@zaglebie.com

Marketing

Angelika Kłos

e-mail: angelika.klos@zaglebie.com
tel.: 76 746 96 14

Menedżer Operacyjny ds. Finansów i Administracji

Grzegorz Szczęsny

e-mail: grzegorz.szczesny@zaglebie.com
tel.: +48 887 869 847

Dyrektor Bursy 

Karol Habrzyk

e-mail: karol.habrzyk@zaglebie.com

tel. +48 76 746 96 80

Koordynator działu logistyki

Krzysztof Koszarski

e-mail: krzysztof.koszarski@zaglebie.com

tel. +48 76 746 96 41

Kierownik Magazynu Sprzętu

Marta Waszkowska

e-mail: marta.waszkowska@zaglebie.com
tel.: 76 746 96 82

Recepcja Bursy

telefon: +48 767469681

Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie

ul. M. Skłodowskiej Curie 176
59-301 Lubin / Polska