Chcemy przede wszystkim potwierdzić dobrą dyspozycję 3 lip

Chcemy przede wszystkim potwierdzić dobrą dyspozycję

Drugą drużynę KGHM Zagłębia czeka półfinałowy mecz Okręgowego Pucharu Polski, który rozpocznie się już jutro o godzinie 17:00. Zapytaliśmy trenera "Miedziowych" Adama Buczka między innymi o to, jak wyglądają przygotowania do tego spotkania. Zapraszamy do lektury!

3 lip 2020 08:11

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Adam Buczek, trener KGHM Zagłębia II

- W chwili obecnej jesteśmy drużyną, która został przemeblowana. Ten zespół jest co roku zmieniany. Doszła do nas część zawodników z rocznika 2002, którzy skończyli wiek juniora i grali w tamtym okresie w rozgrywkach CLJ U-18. Trafił do nas również zawodnik z rocznika 2003, także grający w poprzednim sezonie w CLJ – Patryk Kusztal. Obecnie jest to zespół złożony z roczników 2003, 2002, 2001 oraz dwóch chłopaków z rocznika 2000 – czyli w większości mamy zawodników poniżej 20. roku życia.

Przygotowujemy się do obecnych spotkań pucharowych. Jesteśmy już po meczu z Górnikiem Złotoryja, w najbliższą sobotę czeka nas kolejny sprawdzian. Tak jak przed pierwszym spotkaniem w Złotoryi, nie myślimy o przeciwniku. Chcemy przede wszystkim potwierdzić dobrą dyspozycję, styl, tempo i pomysł na grę. Jeżeli to zrobimy, w tym spotkaniu również powinno być dobrze. Zdajemy sobie sprawę, że gramy z zespołami z niższej kategorii klas rozgrywkowych. Bierzemy pod uwagę, że pewne błędy, które przy lepszym przeciwniku da się zauważyć, dziś są jeszcze niewidoczne. Staramy się w treningach i grach między sobą te błędy dostrzegać i je eliminować.

Półfinał Okręgowego Pucharu Polski 

4 lipca, g. 17:00

Pogoń Góra - KGHM Zagłębie II 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi