CLJ U-18: Podział punktów z Koroną Kielce 23 mar

CLJ U-18: Podział punktów z Koroną Kielce

Podopieczni trenerów Marcina Cilińskiego i Pawła Sochackiego rozegrali dziś spotkanie z zajmującą pierwsze miejsce w tabeli Koroną Kielce. Dobry i widowiskowy mecz zakończył się remisem 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kacper Lepczyński i Jakub Malec.

23 mar 2019 18:04

Autor AP KGHM Zagłębie

Mecz 20. kolejki Centralnej Ligi Juniorów z pewnością mógł podobać się zgromadzonym kibicom. 90 minut pełne zaangażowania, charyzmy i dobrej piłki. Pierwsza połowa, choć wyrównana, była lepsza w wykonaniu Zagłębia. Najlepszym zwieńczeniem pierwszych 45. minut była bramka zdobyta na chwilę przed zejściem do szatni, autorstwa Kacpra Lepczyńskiego. W 52. minucie Bartosza Białka zmienił Jakub Brzeżowski, który niespełna minutę po pojawieniu się na boisku, oddał groźny strzał na bramkę Korony. Piłkę z trudem wybronił golkiper gości. Parę minut później precyzyjne podanie Jakuba Sypka wykorztystał Jakub Malec, wyprowadzając nasz zespół na dwubramkowe prowadzenie. Po tym, jak drużyna z Kielc zdobyła bramkę kontaktową, w nasze szeregi wkradły się błędy, czego efektem była druga, wyrównująca bramka.
Mecz Zagłębia Lubin z Koroną Kielce zakończył się remisem 2:2.

Następne spotkanie  juniorzy starsi rozegrają z GKS Bełchatów. Mecz zaplanowany jest na 31 marca, na godz. 14:00.

Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2:2