Co słychać w Zagłębiu Future? 7 cze

Co słychać w Zagłębiu Future?

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami. Przed zespołami Zagłębia Future ostatnie spotkania, które zadecydują o miejscu w tabeli. Dzisiaj przedstawimy wam, jak nasze obie drużyny poradziły sobie w minionym tygodniu.

7 cze 2021 14:15

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Zacznijmy od drużyny prowadzonej przez trenera Marcina Szmilę, czyli rocznik 2007. Młodzi zawodnicy wybrali się do Kochlic, aby rozegrać mecz przeciwko miejscowej Iskrze. Drużyna Zagłębia Future przed tym spotkaniem zajmowała 3. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 20 punktów. Przeciwnicy z Kochlic plasowali się na 5. miejscu ze stratą 7 punktów do naszej drużyny. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 i to Miedziowi mogli cieszyć się ze zwycięstwa po końcowym gwizdku sędziego.

Przejdźmy teraz do meczu, który odbył się o godzinie 14:00 na boiskach AP KGHM Zagłębie. Do Stolicy Zagłębia Miedziowego przyjechała Pogoń Góra, która zajmowała przed tym meczem 5. miejsce w ligowej tabali. Podopieczni Krzysztofa Kotlarskiego, czyli chłopcy z rocznika 2008, są liderem i w tym sezonie nie zaznali smaku porażki. Mecz zakończył się gładkim zwycięstwem Miedziowych 9:0, co przybliżyło nas do upragnionego awansu do wyższej ligi. 

Dla obu roczników był to naprawdę udany weekend. Już w sobotę czekają nas małe ,,derby Lubina", ponieważ rocznik 2007 zmierzy się z ekipą AP KGHM Zagłębie. Natomiast chłopców z rocznika czeka wyjazd do Chocianowa i pojedynek z miejscową Stalą.

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi