Emocjonująca wygrana rezerw 29 sie

Emocjonująca wygrana rezerw

W ramach 5. kolejki rozgrywek III ligi zespół KGHM Zagłębie II Lubin zmierzył się dziś ze Stalą Brzeg. Mecz zakończył się wygraną lubinian 4:3. Bramki dla „Miedziowych” zdobyli Żmijewski, Borkowski i Nowak.

29 sie 2018 12:11

Autor AK

Mecz można określić jednym słowem: emocjonujący. Zawodnik Stali otworzył wynik spotkania, kiedy w 11' zdobył pierwszego gola. Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź Zagłębia. Bramka na remis padła w 13', a jej zdobywcą był grający z numerem 5. Karol Żmijewski. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem, 1:1.
Parę minut po rozpoczęciu drugiej części meczu na prowadzenie wyszedł zespół gospodarzy, zdobywając w krótkich odstępach czasu, dwie bramki pod rząd. W 73' przegrywaliśmy 3:1. Końcówka spotkania należała zdecydowanie do „Miedziowych”. W ciągu niecałych 10 minut zdobyliśmy 3 bramki, wygrywając całe spotkanie 4:3.