Falubaz Cup: "Miedziowi" na pierwszym miejscu 3 gru

Falubaz Cup: "Miedziowi" na pierwszym miejscu

Zespół U-9 wziął udział w tegorocznej edycji Falubaz Cup. W podzielonogórskim Drzonkowie zagrało 12 drużyn, w tym reprezentacje Zagłębia Lubin, Lecha Poznań, Pogoni Szczecin, Śląska Wrocław i Varsovii. Podopieczni trenerów Przemysława Cielewicza i Kacpra Kwiatkowskiego zakończyli rozgrywki na pierwszym miejscu, a jeden z naszych podopiecznych otrzymał nagrodę najlepszego piłkarza turnieju.

3 gru 2018 11:09

Autor AP KGHM Zagłębie

Udostępnij

Akademia

W grupie A zagraliśmy z Arkonią Szczecin, Miedzią Legnica, Lechem Poznań, Parasolem Wrocław i gospodarzem, Falubazem Zielona Góra. Wyniki naszej drużyny prezentują się następująco: 

Grupa A:
Zagłębie Lubin - Arkonia Szczecin 3:1
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 3:1
Zagłębie Lubin - Parasol Wrocław 1:2
Zagłębie Lubin - Falubaz Zielona Góra 2:1
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0:1

Grupa Mistrzowska:
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1:3
Zagłębie Lubin - AP Reissa 4:0
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0:2
Zagłębie Lubin - Parasol Wrocław 2:1
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2:1

W składzie Zagłębia zagrali Wojciech Bawarczyk, Dominik Kiełbowicz, Maciej Kandora, Aleksander Przepióra, Jan Kaczorek, Aleksander Owieczkin-Pilarek, Oliwer Wroński, Michał Pirjanowicz i Adam Kołodziej.

- Turniej stał na wysokim poziomie, zarówno pod kątem sportowym, jak i organizacyjnym. Walka w grupie mistrzowskiej była bardzo zacięta i wyrównana, o czym świadczy fakt, że wyprzedziliśmy w punktacji kilka drużyn dopiero w samej końcówce rozgrywek. Jestem bardzo zadowolony z gry naszego zespołu, który pokazał charakter i mimo małego kryzysu, potrafił stanąć na wysokości zadania. Dodatkowo wrażenie zrobiła na mnie praca u podstaw w innych akademiach, bo widać, że idzie to w bardzo dobrym kierunku, a efektem tych działań jest coraz większa liczba młodych i zdolnych zawodników - powiedział trener zepsołu U-9, Przemysław Cielewicz. 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi