Juniorzy Mistrzami Jesieni! 17 lis

Juniorzy Mistrzami Jesieni!

Mecz 15. kolejki CLJ, w którym juniorzy starsi zmierzyli się z Górnikiem Zabrze, zakończył się remisem 2:2. Autorem trafień dla Zagłębia był Jakub Sangowski. Podział punktów dał nam utrzymanie na pozycji lidera.

17 lis 2019 13:27

Mecz nie rozpoczął się pomyślnie dla naszego zespołu - bramkę już w 9. minucie zdobyli gospodarze. Mimo prób wyrównania wyniku, do końca pierwszej odsłony spotkania nie udało się "Miedziowym" skutecznie posłać piłki do siatki rywala. Przekazane w przerwie przez trenerów wskazówki przyniosły zamierzony efekt. Można śmiało powiedzieć, że na boisko wróciliśmy odmienieni, a obraz gry wyglądał zupełnie inaczej. Konsekwencja w budowaniu akcji pod bramką Górnika przyniosła najpierw bramkę wyrównującą, a chwilę później kolejne trafienie, wyprowadzające Zagłębie na prowadzenie. Autorem obu bramek był Jakub Sangowski. W 87. minucie mocno z okolic 15 metra uderzył Jakub Siga, ale świetną interwencją popisał się golkiper zabrzan. W 90. minucie do remisu doprowadzili gospodarze i choć taki stan rzeczy nadal pozwalał nam na utrzymanie pozycji lidera, to nikt z ekipy trenerów Cilińskiego i Sochackiego nie myślał o poddaniu się w próbach wyjścia na prowadzenie. Emocjonujący mecz, który obie drużyny kosztował bardzo wiele sił, zakończył się podziałem punktów. Wygrywamy rundę jesienną w CLJ. Brawo, Zagłębie!