KGHM Zagłębie II: Sparing z Chrobrym II 2 mar

KGHM Zagłębie II: Sparing z Chrobrym II

Podopieczni trenerów Adama Buczka i Jarosława Krzyżanowskiego rozegrali ostatni mecz kontrolny przez wznowieniem ligowych zmagań. Przeciwnikiem był drugi zespół Chrobrego Głogów. Mecz zakończył się wygraną gości 2:1. Trafienie dla KGHM Zagłębia II zdobył w 70. minucie Jakub Sypek.

2 mar 2019 13:00

Autor AP KGHM Zagłębie

Dzisiejszy mecz KGHM Zagłębia II po raz pierwszy od dłuższego czasu został rozegrany na boisku nr 4, by przyzwyczajać się do gry na naturalnej nawierzchni przed wznowieniem trzecioligowych zmagań. To był dobry sparing, rozegrany z wymagającym przeciwnikiem. Jedyne trafienie dla "Miedziowych", po asyście Jakuba Rysia, zanotował w 70. minucie Jakub Sypek. W nadchodzącym tygodniu zmierzymy się z Górnikiem Polkowice, rozpoczynając tym samym rundę wiosenną sezonu 2018/2019.

KGHM Zagłębie II Lubin - Chrobry Głogów 1:2 (0:1)
Bramki:
Sypek 70 - Kowalczyk 42 (k), Kobiela 90

KGHM Zagłębie II Lubin: 1. Bieszczad - 2. Witsanko, 3. Warpas, 4. Bogacz, 5. Żmijewski, 6. Soszyński, 7. Gołębiewski, 8. Nahrebecki, 9. Sobków, 10. Dudziński, 11. Borkowski
Grali także: 14. Kruk, 16. Ryś, 17. Sypek

Chrobry Głogów (skład wyjściowy): Janicki - Bach, Repka, Wajsak, Wasiluk, Nowicki, Pawlik, Maćkowiak, Borecki, Sędziak, Kowalczyk.