KGHM Zagłębie II w izolacji 17 sie

KGHM Zagłębie II w izolacji

Od niedzieli 16 sierpnia wszyscy zawodnicy oraz sztab drugiego zespołu przebywają w izolacji, z uwagi na dodatni wynik testu na obecność COVID-19 jednego z członków zespołu. Zgodnie z procedurami, wszystkie osoby, które w ostatnim czasie miały kontakt z zakażonym, rozpoczęły kwarantannę.

17 sie 2020 13:30

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Najbliższe dni sztabu i zawodników KGHM Zagłębia II Lubin podporządkowane zostaną decyzjom służb sanitarnych. Zaplanowane treningi i mecze ligowe zostały odwołane, a zawodnicy otrzymali indywidualne plany treningowe, do realizacji w warunkach izolacji. 

Dodatkowo, zgodnie z decyzją służb sanitarnych, osoby, które miały kontakt z osobą zarażoną, zostaną objęte izolacją i do momentu uzyskania negatywnego wyniku testu wymazowego, pozostają w miejscach zamieszkania.

Zagłębie Lubin S.A. jest w stałym kontakcie z przedstawicielami Komisji Medycznej PZPN, a także Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legnicy, stosując się do wszelkich zaleceń mających na celu ochronę zdrowia pracowników, trenerów i zawodników AP KGHM Zagłębie.

 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi