KGHM Zagłębie II: Wygrana w kontrolnym meczu 16 lut

KGHM Zagłębie II: Wygrana w kontrolnym meczu

Podopieczni trenerów Adama Buczka i Jarosława Krzyżanowskiego zagrali dziś kolejny mecz kontrolny, w dodatku z drużyną, z którą mierzą się w trzecioligowych rozgrywkach. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem KGHM Zagłębia II 2:0, a obydwa trafienia zanotował Massimo Fonseca Hoogerwerf.

16 lut 2019 17:38

Autor AP KGHM Zagłębie

Dzisiejszy mecz odbył się w zdecydowanie sprzyjających warunkach atmosferycznych. Mecz w tę piękną, słoneczną sobotę rozpoczął się równo o 12:00. Do Lubina przyjechał zespół Foto-Higieny Gać, z którym KGHM Zagłębie II mierzyło się w minionej rundzie jesiennej. Pierwsze 45 minut spotkania zakończyło się bezbramkowym remisem. Obydwa zespoły od samego początku grały nieustępliwie w obronie, co znacząco utrudniało zarówno jednej, jak i drugiej stronie, przedostanie się do pola karnego przeciwnika. Po krótkiej przerwie nasza gra nabrała większej dynamiki, byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, dominującym, z widoczym pomysłem na grę. Druga odsłona spotkania owocowała w kilka efektownych prób zdobycia bramki, w tym dwóch skutecznych. Obydwa trafienia zanotował Holender, Massimo Fonseca Hoogerwerf.

KGHM Zagłębie II Lubin - Foto-Higiena Gać 2:0 (0:0)
Bramki: Fonseca Hoogerwerf 61, 62

KGHM Zagłębie II: 1. Kuchta - 2. Borkowski, 3. Warpas, 4. Bogacz, 5. Żmijewski, 6. Witsanko, 7. Gołębiowski (C), 8. Nahrebecki, 9. Czuban, 10. Ryś, 11. Mazek.
Grali także: 12. Czajor - 14. Fonseca Hoogerwerf, 16. Soszyński, 20. Mucha, 21. Szysz, 22. Piątkowski.