Komplet punktów po meczu z Odrą 18 maj

Komplet punktów po meczu z Odrą

Juniorzy młodsi w meczu 12. kolejki rundy rewanżowej CLJ U-17 zmierzyli się w Lubinie z Odrą Opole. Spotkanie zakończyło się wygraną "Miedziowych" 3:0, a bramki dla naszego zespołu zdobyli Paweł Kruszelnicki, Jakub Sangowski i Leszek Jagodziński.

18 maj 2019 14:00

Autor AP KGHM Zagłębie

Udostępnij

Akademia

Juniorzy młodsi Zagłębia przystąpili do meczu bardzo zdeterminowani, by zakończyć spotkanie z kompletem punktów na koncie. Przez pierwsze 45 minut mieliśmy kilka dobrych sytuacji, które z powodzeniem mogłyby zakończyć się umieszczeniem piłki w siatce, jednakże oddanym strzałom brakowało nieco precyzji, a sprawy też nie ułatwiał golkiper gości, który zanotował dwie dobre parady. Rozmowa z trenerami w przerwie meczu przyniosła oczekiwane rezultaty - wynik meczu w 58. minucie otworzył Paweł Kruszelnicki. Kolejne minuty przyniosły dużo dobrego grania, które przypieczętowali w końcówce spotkania najpierw Sangowski, a później Jagodziński, wpisując się na listę strzelców. Mecz 12 kolejki rundy rewanżowej zakończył się wygraną "Miedziowych" 3:0, więc kolejne, cenne 3 punkty zostały w Lubinie.