Ligowy mecz z Iskrą Kochlice 1 paź

Ligowy mecz z Iskrą Kochlice

W kolejnym ligowym meczu podopieczni trenerów Piotra Błauciaka i Patryka Koszarskiego zmierzyli się z zespołem U-15 Iskry Kochlice. Spotkanie, które jak przyznał szkoleniowiec "Miedziowych" miało dwa różne oblicza, zakończył się wygraną gości 3:2.

1 paź 2020 07:55

- Mecz o dwóch twarzach. Pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu. Mało gry, w środku pola, za mało byliśmy aktywni. Iskra była lepsza. Do przerwy przegrywaliśmy 0:3.
Druga połowa była już nasza. Mimo ciężkiego weekendu pokazaliśmy charakter i determinację, a przy tym pomysł w naszej grze. Dużo sytuacji  poprzez kreowanie gry, piłki prostopadłe. Tempo, intensywność w grze do ostatnie minuty. Szkoda, że przegraliśmy, bo z przebiegu całego spotkanie powinniśmy wygrać. Ale jestem zadowolony z chłopców - tymi słowami mecz podsumował trener "Miedziowych" Piotr Błauciak.