Mecz z Polonią bez kibiców 16 paź

Mecz z Polonią bez kibiców

W związku z ogłoszeniem "czerwonej strefy" na terenie powiatu lubińskiego informujemy, że najbliższe spotkania pierwszej i drugiej drużyny KGHM Zagłębia odbędą się bez udziału publiczności.

16 paź 2020 07:30

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Ministerstwo Zdrowia, podczas czwartkowej konferencji Premiera, podało listę miast i powiatów, które dosięgną nowe obostrzenia. Zaostrzone restrykcje wprowadzone zostaną w ponad 100 regionach i miejscowościach. Wśród nich znalazł się między innymi powiat lubiński. 

Dlatego zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem Rady Ministrów, od 17 października kibice nie będą mogli obejrzeć najbliższych spotkań pierwszej i drugiej drużyny "Miedziowych". Dotyczy to więc zarówno sobotniego meczu KGHM Zagłębia II Lubin z Polonią Bytom, jak i kolejnego, domowego spotkania pierwszego zespołu w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy z Lechią Gdańsk. 

Osoby, które zakupiły bilet na sobotnie spotkanie, mogą udać się z dowodem zakupu do Fanshopu Zagłębia w celu dokonania zwrotu. Warunkiem uznania zwrotu jest przyjście z zakupioną wejściówką.

Kibice, którzy posiadają wejściówki na mecz z Lechią Gdańsk, proszeni są o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem bilety@zaglebie.com.

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi