Nadrobią ligowe zaległości 4 maj

Nadrobią ligowe zaległości

Już w najbliższą środę 5 maja zaległe ligowe spotkania rozegrają drużyny U-17 i U-15. Z kim zagramy o komplet punktów?

4 maj 2021 10:39

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

U-17 

4. kolejka RW CLJ U-17 

5 maja, g 12:00 

Zagłębie Lubin - GKS Tychy 

Przed podopiecznymi trenerów Sebastiana Szwedy i Przemysława Chojnowskiego zaległe spotkanie 4. kolejki rundy wiosennej, w którym Miedziowi podejmą w Lubinie GKS Tychy. Do pojedynku, po niedzielnej wygranej 5:2 z Lechią Zielona Góra, przystępujemy w dobrych nastrojach. Zawodnicy Zagłębia potrafili wyjść obronną ręką z przejściowych kłopotów, pokazując przy tym charakter i determinację. Ostatnie spotkanie zawodników GKS-u to zremisowany 2:2 mecz ze Śląskiem Wrocław, który rozegrany został 25 kwietnia. Spotkanie 9. kolejki, zaplanowane na 2 maja, zostało przełożone z powodu złego stanu boiska.

Miedziowi znajdują się obecnie na drugim miejscu ligowej tabeli, gromadząc po sześciu kolejkach 13 punktów. Najbliższy rywal Zagłębia plasuje się dwa oczka niżej, z jednym zwycięstwem i trzema remisami na koncie. 

 

U-15 

4. kolejka RW CLJ U-15 

5 maja, g. 17:00 

FC Wrocław Academy - Zagłębie Lubin 

Drużyna prowadzona przed trenerów Marka Sinkiewicza i Dominika Bogusza w zaległym meczu 4. kolejki zmierzy się na wyjeździe z FC Wrocław Academy. W ostatnim spotkaniu Miedziowi pokonali Śląsk Wrocław 2:1, a na listę strzelców wpisali się Marcel Reguła i Mateusz Skoczylas. Inaczej wyglądała sytuacja naszego jutrzejszego rywala, który uległ Rozwojowi Katowice 1:3.

Możemy spodziewać się wielu emocji, bowiem naprzeciwko siebie staną drużyny sąsiadujące w ligowej tabeli - FC Wrocław Academy znajduje się na trzecim miejscu, zaś Miedziowi oczko wyżej. Co warte odnotowania, lubinianie zgromadzili na koncie tyle samo punktów co przodujący Raków Częstochowa, mając przy tym jedno rozegrane spotkanie mniej. 

Miedziowi, powodzenia!

 

 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi