Newport County w Lubinie 12 lip

Newport County w Lubinie

Od niedzieli w ramach zgrupowania przedsezonowego w Lubinie przebywa walijski zespół Newport County. Drużyna przyleciała na tygodniowy obóz, podczas którego rozegra dwa sparingi. Zespół, którego przydomek to "wygnańcy", trenować będzie na boisku Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie.

12 lip 2016 13:22

Fot. Newport County/twitter.com
Autor m.magda/Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Akademia

Drużyna z Newport w ubiegłym sezonie ukończyła rozgrywki League Two na 22 pozycji. W trakcie sezonu władze klubu dokonały roszady na stanowisku trenera. 15 stycznia zwolnionego dwa dni wcześniej Johna Sheridana zastąpił Warren Feeney. Były reprezentant Irlandii Północnej może być pamiętany przez kibiców naszej reprezentacji ze spotkania eliminacyjnego do Mistrzostw Świata w 2010 roku. 28 marca 2009 roku w Belfaście biało-czerwoni ulegli rywalom 2:3, a jedną z bramek strzelił aktualny szkoleniowiec Newport County.

Walijscy piłkarze korzystają z uprzejmości Akademii Piłkarskiej KGHM trenując na jednym z boisk naszego Klubu. Goście z wysp w najbliższą środę rozegrają sparing z KS-em Polkowice. W sobotę trener Feeney będzie miał okazję sprawdzić swoich zawodników z FC Hradec Kralove. Po tym meczu drużyna uda się na lotnisko i powróci do Walii.

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi