Odliczamy dni do KGHM Cup! 6 cze

Odliczamy dni do KGHM Cup!

Już niebawem, 8 i 9 czerwca, na obiektach AP KGHM Zagłębie odbędzie się kolejna edycja międzynarodowego turnieju piłkarskiego KGHM Cup! Do Lubina przyjadą silne, europejskie zespoły, z kategorii wiekowej U-15. Poza sportowymi emocjami przewidziane są także animacje dla najmłodszych kibiców, którzy pojawią się tego dnia, by wspierać dopingiem "Miedziowych". Dodatkowo będzie można kupić klubowe pamiątki oraz skorzystać z oferty Bistro Piłkarska.

6 cze 2019 14:06

Fot. AP KGHM Zagłębie
Autor AP KGHM Zagłębie

Udostępnij

Akademia

Dziesięć drużyn, dwa dni rywalizacji, goście specjalni, strefa animacji, stoisko klubowego Fanshopu i mnóstwo dobrego grania - jednymi słowy, będzie się działo! Fanów młodzieżowego futbolu zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Zaczynamy w sobotę, pierwszym meczem o 10:30. W trakcie rozgrywek będzie można skorzystać z szerokiej oferty Bistro Piłkarska i zakupić klubowe pamiątki, a na najmłodszych czeka dodatkowo strefa animacji. Na zgromadzonych gości czekają również dedykowane i unikatowe programy meczowe, które zawierają wszystkie niezbędne informacje dotyczące KGHM Cup i ułatwią poruszanie się po rozbudowanej bazie treningowej AP KGHM Zagłębie. 

Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców, działaczy i przedstawicieli mediów. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą w tym piłkarskim święcie uczestniczyć. Zapowiada się dużo emocji i dobrej piłki!

****

Media społecznościowe AP KGHM Zagłębie:

Facebook 

Twitter 

Instagram 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi