Patryk Kusztal powraca z wypożyczenia 1 lut

Patryk Kusztal powraca z wypożyczenia

Informujemy, że po półrocznym wypożyczeniu do pierwszoligowego Chrobrego Głogów, do naszego Klubu powrócił 19-letni pomocnik, Patryk Kusztal.

1 lut 2023 12:00

Fot. Tomasz Folta
Autor akademiamghm.com

Udostępnij

Akademia

W minionym sezonie Patryk Kusztal był pierwszoplanową postacią w zespole prowadzonym przez trenera Jarosława Krzyżanowskiego. Pomocnik w koszulce rezerw KGHM Zagłębia wystąpił 23 razy i strzelił aż 17 goli, co pozwoliło mu zakończyć rozgrywki III ligi grupy III na pierwszym miejscu pod względem zdobytych bramek. 19-latek w trakcie kampanii 2021/2022 uzbierał również trzy spotkania na poziomie PKO BP Ekstraklasy, a rozgrywane 18 października wyjazdowe starcie ze Stalą Mielec było debiutanckim meczem Patryka na najwyższym szczeblu ligowym w naszym kraju. 

W obecnych rozgrywkach 19-letni pomocnik zagrał w szesnastu spotkaniach Fortuna I ligi w barwach Chrobrego Głogów, w czasie których zdobył bramkę przeciwko Skrze Częstochowa, a także zaliczył asystę w meczu ze Stalą Rzeszów. Dodatkowo zagrał w 2 meczach Fortuna Pucharu Polski przeciwko Stomilowi Olsztyn oraz Pogoni Siedlce i w meczu 3 ligi przeciwko Odrze Wodzisław, gdzie zdobył jedną bramkę. 

Patryk, witamy z powrotem i życzmy powodzenia!

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi