Paweł Kawalec żegna się z Miedziowymi 16 cze

Paweł Kawalec żegna się z Miedziowymi

Koordynator przygotowania motorycznego Akademii KGHM Zagłębia Paweł Kawalec podjął decyzję o rozpoczęciu nowego rozdziału w karierze. Szkoleniowiec kończy współpracę z Miedziowymi, która rozpoczęła się w 2018 roku.

16 cze 2022 11:00

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Paweł Kawalec rozpoczął współpracę z Akademią KGHM Zagłębia w 2018 roku w roli trenera przygotowania motorycznego młodszych zespołów, okresowo współpracując także z trenerem przygotowania motorycznego pierwszej drużyny KGHM Zagłębia. Pracował także w sztabie Adama Buczka, który był wówczas trenerem drugiego zespołu. W zakończonym już sezonie 2021/2022 Kawalec odpowiadał bezpośrednio za przygotowanie juniorów starszych oraz ekipy rezerw, koordynując przy tym cały dział szkolenia motorycznego.

- Wielkim zaszczytem była dla mnie praca w Zagłębiu Lubin. Z pewnością był to intensywny okres rozwoju oraz zbierania cennego doświadczenia zarówno tego trenerskiego, jak i życiowego. Dlatego Zagłębie na pewno zawsze będzie mi bardzo bliskie i mimo tego, że wybrałem inną drogę, to zawsze będę kibicował Miedziowym. Dziękuję wszystkim osobom, z którymi miałem przyjemność współpracować przez ostatnie lata, życzę Wam wszystkiego dobrego i trzymam za Was kciuki - powiedział Paweł Kawalec. 

Trenerze, dziękujemy za pracę na rzecz Miedziowych i życzymy powodzenia w dalszej karierze! 

 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi