Pierwszy mecz sezonu z LZS Starowice 6 sie

Pierwszy mecz sezonu z LZS Starowice

Druga drużyna KGHM Zagłębia sezon 2019/2020 w III lidze rozpocznie 7 sierpnia, od spotkania na wyjeździe. Zespół prowadzony przez trenerów Adama Buczka i Jarosława Krzyżanowskiego zmierzy się z LZS Starowice.

6 sie 2019 09:11

Fot. Tomasz Folta
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

KGHM Zagłębie II poprzedni sezon zakończyło na trzecim miejscu, gromadząc na swoim koncie 64 punkty, przy bilansie bramkowym 70-32. Dodatkowo lubinianie sięgnęli po Puchar Polski Dolnośląskiego ZPN, awansując do kolejnego etapu rozgrywek. Do dyspozycji trenerów Adama Buczka i Jarosława Krzyżanowskiego jest wielu utalentowanych, młodych i głodnych gry zawodników - ligowe zmagania w nowym sezonie zapowiadają się więc bardzo ciekawie. 

Środowe spotkanie rozegramy z beniaminkiem III ligi - LZS Starowice, który sezon 2018/19 zakończył na drugim miejscu. Z uwagi na rezygnację z awansu lidera - Polonii Głubczyce - do ligi wyżej przeszedł właśnie nasz jutrzejszy przeciwnik. LZS w minionych rozgrywkach również zgromadził 64 oczka i podobnie jak "Miedziowi", 19-krotnie zakończył mecz zwycięsko. Gospodarze z pewnością przystąpią do spotkania podwójnie zmotywowani, chcąc jak najlepiej zaprezentować się własnej publiczności. 

- Ważne, by grać w swoim stylu. Nabierać coraz większej odwagi na boisku i zbierać cenne doświadczenia, które - miejmy nadzieję - zaprocentują kolejnymi debiutanami w pierwszym zespole. Wynik jest dla nas ważny, ale w przypadku naszego zespołu i naszej filozofii pracy, schodzi on na nieco dalszy plan - powiedział szkoleniowiec rezerw KGHM Zagłębia, Adam Buczek. 

_________________

7 sierpnia, g. 18:00 

LZS Starowice Dolne - KGHM Zagłębie II Lubin

_________________

Kibiców Zagłębia zapraszamy na nasze profile społecznościowe, gdzie będzie dostępny wynik na żywo. 

Facebook

Twitter 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi