Podział punktów w meczu z Pniówkiem 17 sie

Podział punktów w meczu z Pniówkiem

Druga drużyna KGHM Zagłębia w wyjazdowym meczu III ligi zremisowała 1:1 z Pniówkiem Pawłowice. Trafienie dla "Miedziowych" zanotował w 45. minucie Kamil Mazek.

17 sie 2019 18:13

Mecz 3. kolejki trzecioligowych rozgrywek zakończył się podziałem punktów. "Miedziowi" zremisowali z Pniówkiem 1:1, a pierwsze w tym sezonie trafienie dla naszego zespołu zanotował Kamil Mazek. Gospodarze mieli szansę wyjść na prowadzenie już po kwadransie gry, kiedy sędzia podyktował rzut karny. Jednakże świetną obroną popisał się Kacper Bieszczad, wyciągając piłkę skierowaną pod samą poprzeczkę. Niestety parę minut później zawodnicy z Pawłowic skutecznie sfinalizowali kontrę, wychodząc tym samym na prowadzenie. Na parę minut przed końcem pierwszej odsłony spotkania wyrównującego gola strzelił Mazek i choć w drugiej części meczu gra się zaostrzyła, posypały się żółte kartki, to żadnej z ekip nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. W 4. kolejce rozgrywek zespół KGHM Zagłębie II zagra we Wrocławiu z rezerwami Śląska.