Prezes KGHM spotkał się z naszymi mistrzami 8 lip

Prezes KGHM spotkał się z naszymi mistrzami

Prezes KGHM Polska Miedź S.A. Pan Marcin Chludziński w czwartkowe popołudnie spotkał się w siedzibie naszego Klubu z drużynami U-18 oraz U-17, by osobiście pogratulować im zdobytych tytułów mistrzów Polski. Zapraszamy na krótką relację z tego wydarzenia.

8 lip 2022 10:00

Fot. Tomasz Jóźwiak
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

W spotkaniu z Prezesem KGHM udział wzięli zawodnicy i członkowie sztabów szkoleniowych drużyn U-18 i U-17. Obecni byli również Dyrektor Akademii KGHM Zagłębia Adam Buczek, Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski oraz Prezes Zagłębia Lubin Michał Kielan, który otworzył wydarzenie.

Michał Kielan, Prezes Zarządu Zagłębie Lubin S.A.:

- Jest nam niezmiernie miło, że w tym dla nas najlepszym roku w Akademii, możemy wspólnie świętować te sukcesy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie i wizytę pana prezesa KGHM na naszym obiekcie.

Marcin Chludziński, Prezes KGHM Polska Miedź S.A.:

- Sukcesy rzeczywiście robią wrażenie, szczerze gratuluję i trzymam kciuki za dalsze zwycięstwa. Wasze sukcesy tylko potwierdzają sens współpracy naszej firmy z Akademią. Cieszę się, że to daje efekty.

Adam Buczek, Dyrektor AP KGHM Zagłębie:

- Dziękujemy jeszcze raz za wsparcie, bo dzięki KGHM nasi młodzi zawodnicy mogą spełniać swoje marzenia. Dzięki temu mogą realnie marzyć o tym, by w przyszłości zagrać na Stadionie Zagłębia, bo to jest ich największe marzenie. Chciałbym jeszcze raz bardzo pogratulować naszym drużynom tego, co udało się osiągnąć w minionym sezonie. Teraz wróciliśmy już do przygotowań do kolejnych rozgrywek, ale o tym, co się stało, nie możemy zapominać.

 

Na ręce Prezesa KGHM Polska Miedź S.A. Marcina Chludzińskiego przekazane zostały pamiątkowe zdjęcia drużynowe oraz złote medale. 

Dziękujemy za wsparcie!

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi