Przed nami kolejna edycja turnieju KGHM Cup 7 cze

Przed nami kolejna edycja turnieju KGHM Cup

W niedzielę 11 czerwca na obiektach Akademii KGHM Zagłębia odbędzie się kolejna edycja flagowego turnieju dla najmłodszych adeptów piłki nożnej – KGHM CUP. W rywalizacji wezmą udział 32 zespoły, podzielone na dwie grupy rozgrywkowe. Zawodnicy z kategorii wiekowych U8 i U9 rozegrają łącznie 132 spotkania pełnych sportowych emocji.

7 cze 2023 15:30

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Nad tegoroczną edycją KGHM CUP, w której rywalizować będą drużyny z kategorii wiekowych U8 i U9 patronat objął Prezes KGHM Polska Miedź S.A., Tomasz Zdzikot. Rozgrywkom na obiektach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie przyświeca idea dobrej, sportowej zabawy, gdzie liczą się emocje, zaangażowanie i gra do ostatniej minuty. Poprzez rywalizację pokazujemy, że futbol jest świetnym sposobem na rozwijanie pasji oraz doskonałą formą spędzania czasu wolnego.

W Lubinie pojawią się drużyny m.in. BKS Bolesławiec, FK Nachod, Górnik Polkowice, Górnik Złotoryja, Miedź Legnica, OFS Trutnov i Rychnov nad Kneznou. Sportowych emocji nie zabraknie, a wszystko rozpocznie się o godzinie 9:00.

Organizatorzy mogą liczyć na wsparcie Wolontariatu KGHM, który aktywnie włączył się procesie przygotowań turniejowych. Ochotnicy otoczą opieką drużyny między spotkaniami, a w trakcie meczów będą protokołować przebieg boiskowych wydarzeń.

Wszyscy gości i zawodnicy będą mogli skorzystać ze specjalnej strefy R-Gol.com przygotowanej przez naszego partnera i sponsora. O nawodnienie drużyn zadba Staropolanka, a właściwą dietę piłkarzy zapewni firma Lubinpex. W takim miejscu nie zabraknie ulubieńca najmłodszych – Krecika! Ten wraz ze swoimi przyjaciółmi przygotował atrakcje dla najmłodszych.

Serdecznie zachęcamy do tego, by pojawić się na obiektach Akademii i być częścią tego wydarzenia.

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi