Przegrana w Warszawie 30 sie

Przegrana w Warszawie

Mecz 4. kolejki CLJ zakończył się wygraną gospodarzy 4:2. Bramki dla Zagłębia w meczu z Legią zdobyli Marcel Górski i Jakub Siga.

30 sie 2019 14:30

Mecz rozpoczął się zdecydowanie korzystniej dla gospodarzy, którzy błyskawicznie zdobyli pierwszą bramkę. Taki start nie podciął Zagłębiu skrzydeł i to właśnie zawodnicy AP KGHM Zagłębie przejęli inicjatywę w kolejnych minutach meczu. Wynik wyrównał przed samą przerwą Jakub Siga, finalizując dynamiczne wejście prawą stroną. Poczatek drugiej połowy również należał do "Miedziowych", którzy zepchnęli Legię do obrony, grając zdecydowanie ciekawszą dla oka piłkę. W 53 minucie na 2:1 z dystansu przymierzył Marcel Górski. Niestety do naszej gry wkradł się zastój, który gospodarze wykorzystali najpierw wyrównując, a później wychodząc na dwubramkowe prowadzenie. Mecz 4. kolejki CLJ zakończył się przegraną Zagłębia 2:4. W nadchodzącym spotkaniu juniorzy starsi zmierzą się w Lubinie z Jagiellonią Białystok.

4. kolejka CLJ

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 4:2
Bramki
: Czajkowski 1, Matsenko 61, Kwiatkowski 72, Staniszewski 93 - Siga 41, Górski 53

Zagłębie Lubin: 1. Matoga - 2. Walczak, 3. Baran, 4. Posmyk, 5. Masny (78' 15. Jagodziński), 6. Kizyma, 7. Siga (62' 18. Zynek), 8. Zając (89' 14. Pochyra), 9. Kłudka (67' 17. Sangowski), 10. Górski, 11. Hanc.

Legia Warszawa (skład wyjściowy): 1. Tobiasz - 4. Rytelewski, 5. Rokosz, 7. Pierzak, 8. Gościniarek, 9. Włodarczyk, 17. Derlatka, 18. Matsenko, 19. Kwiatkowski, 20. Grabowski, 21. Czajkowski.