Przemysław Chojnowski nowym trenerem w Akademii Zagłębia! 24 sty

Przemysław Chojnowski nowym trenerem w Akademii Zagłębia!

Do AP KGHM Zagłębie dołączył nowy szkoleniowiec. Przemysław Chojnowski będzie pełnił role asystenta trenera w zespołach U-17 i U-16, dodatkowo sprawując funkcję pierwszego trenera drużyny U-10. Skąd pochodzi i z kim dotychczas współpracował?

24 sty 2020 09:38

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Przemysław Chojnowski 

- Pochodzę z Łomży, jednak swoją edukację trenerską rozpocząłem w Warszawie wraz z pójściem na studia na Akademię Wychowania Fizycznego. Tam też w 2011 roku dołączyłem do Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, gdzie miałem przyjemność spędzić 9 owocnych lat. W 2017 roku miałem także okazję przebywać przez 4 miesiące w Kalifornii w USA, gdzie zdobywałem międzynarodowe doświadczenie podczas obozów piłkarskich pracując z trenerami i zawodnikami różnych narodowości. Licencję UEFA B zdobyłem podczas kursu w Niemczech natomiast aktualnie posiadam licencję UEFA A. Swój warsztat trenerski rozwijałem także podczas stażów szkoleniowych w Tottenham Hotspur Academy, San Diego Surf Soccer Club czy Akademii Rakowa Częstochowa.

W Akademii KGHM Zagłębie będę pełnił rolę trenera asystenta w drużynach U-17 i U-16 oraz pierwszego trenera w drużynie U-10. Do Lubina przychodzę z dużymi ambicjami oraz wielką ochotą do pracy. Moim najważniejszym celem w pracy szkoleniowej jest zawsze indywidualny rozwój zawodników. Mam nadzieję, że podczas tej współpracy każdy z moich podopiecznych wejdzie na jeszcze wyższy poziom, a wtedy i ja stanę się lepszym trenerem.

Przemek, witamy w Zagłębiu i życzymy powodzenia w pracy na rzecz naszego klubu!

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi