Rem Marco Cup kończymy na podium 10 wrz

Rem Marco Cup kończymy na podium

W dniach 8-9 września drużyna U-12 uczestniczyła w turnieju rozgrywanym w Bydgoszczy, Rem Marco Cup. Nasza drużyna pod opieką trenerów Emila Nowakowskiego i Sławomira Wałowskiego była jednym z 32 uczestników turnieju. Formuła zawodów (8+1) zakładała walkę w grupie, a następnie rozgrywki systemem pucharowym.

10 wrz 2018 12:31

Autor AK, Adrian Ilnicki

Udostępnij

Akademia

Nasz zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony ostatecznie zajmując III miejsce w turnieju. Należy podkreślić, że pomimo ogromnego wysiłku (ogółem zawodnicy rozegrali 11 spotkań po 25 min) z każdym meczem prezentowali się coraz lepiej.

Wyniki fazy grupowej:

 • Zagłębie Lubin – Piast Gliwice 3:0 (Siciński, K. Nowogoński, Ilnicki)
 • Zagłębie Lubin – Arka Gdynia 0:1
 • Zagłębie Lubin – Stomil Olsztyn 1:0 (Kulik)
 • Zagłębie Lubin – Olimpia Osowa 0:0
 • Zagłębie Lubin – SMS Łódź 6:0 (Dziewiatowski, Kulik x2, Ratajczak, Masztalerz, Ilnicki)
 • Zagłębie Lubin – Bałtyk Koszalin 1:0 (Musiał)
 • Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 0:0

Faza pucharowa:

 • Zagłębie Lubin – Korona Kielce 2:0 (Dziewiatowski, Kulik)
 • Zagłębie Lubin – Kadra Województwa Kujawsko-Pomorskiego 1:1 (Musiał) 3:2 po karnych (Siciński, Ilnicki, Dziewiatowski)
 • Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 0:1

Mecz o III miejsce:

 • Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 0:0 3:1 po karnych (Siciński, Ilnicki, Dziewiatowski)

Zagłębie Lubin: Michał Sobczyszyn - Adrian Jankowski, Kamil Ilnicki, Eryk Ratajczak, Mateusz Dziewiatowski, Oliwier Siciński (C), Maciej Masztalerz, Julian Kulik, Mateusz Musiał, Kamil Nowogoński, Dawid Nowogoński, Maksymilian Czajka, Nikodem Bomba, Jan Kozioł, Jakub Ganczar.

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny wybrano Eryka Ratajczaka.

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi