Remis ze Śląskiem 14 wrz

Remis ze Śląskiem

Podopieczni trenerów Emila Nowakowskiego i Sławomira Wałowskiego rozegrali kolejny mecz ligowy, tym razem mierząc się w Lubinie ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

14 wrz 2020 13:07

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Emil Nowakowski, trener drużyny U-14

- Kolejny mecz w ostatnich dniach z wymagającym przeciwnikiem. Mimo średniej gry w pierwszej i dobrej w drugiej połowie, tylko zremisowaliśmy. Początek wyrównany, ale po okresie kilkunastu minut zaznaczyła się nasza przewaga, z ktorej nie wynikało za wiele. Nie potrafiliśmy kreować przestrzeni, wykorzystywać szerokości boiska, szczególnie na lewej stronie, co pozwalało drużynie przeciwnej skutecznie się bronić. Druga połowa to dużo lepsza intensywność, odbiór piłki na połowie Śląska i dobra zmiana Kamila Nowogońskiego mocno ożywiła naszą prawą stronę. Stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji, z czego jedna zakończyła się golem. Drugi by zamknął mecz, ale kolejny raz zawiodła skuteczność. Bramkę straciliśmy w końcówce meczu, po rzucie rożnym i dość przypadkowym golu. Straciliśmy 2 punkty, ale cieszy postawa zespołu, bo rozegraliśmy dwa trudne mecze w cztery dni, będąc w okrojonym składzie.

4. kolejka I Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1:1

Zagłębie reprezentowali: Szyptur - Ratajczak, Skrobich, Raniś, Solecki, Zinkowski, Nowogoński D., Dziewiatowski, Musiał, Szulc, Cisek, Nowogoński K., Bomba, Masztalerz.

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi