Ruszają CLJ i DLJM! 14 sie

Ruszają CLJ i DLJM!

Już jutro kolejne zespoły Akademii rozpoczną swoje rozgrywki młodzieżowe. Drużyny U-18, U-17 oraz U-16 zainaugurują nowe sezony Centralnej Ligi Juniorów oraz Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych. Panowie, powodzenia!

14 sie 2020 15:06

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

CLJ U-18

Drużyna prowadzona przez trenerów Marcina Cilińskiego i Pawła Sochackiego poprzedni sezon zakończyła na trzecim miejscu. Jak wspominał sam dyrygent naszych juniorów, do lepszego wyniku zabrakło kilku sekund. O końcowym rezultacie zdecydowały pojedyncze spotkania, w których “Miedziowi” tracili punkty. Być może, gdyby rozgrywki udało się dokończyć, drużyna U-18 mogłaby przygotowywać się do rozgrywek młodzieżowej Ligi Mistrzów. Tymczasem, przed nową drużyną kolejny sezon. Podopieczni trenera Cilińskiego rozpoczną swoje rozgrywki wyjazdowym pojedynkiem z UKS SMS Łódź. W poprzednim sezonie drużyny mierzyły się ze sobą tylko raz. Wtedy też spotkanie 12. kolejki zakończyło się zwycięstwem lubinian 2:0. 

UKS SMS Łódź - Zagłębie Lubin 
15.08, g. 10:00 

_________

CLJ U-17

Poprzedni sezon podopieczni trenerów Sebastiana Szwedy i Przemysława Zatwarnickiego zakończyli na pierwszym miejscu. Decyzją PZPN rozgrywki zostały jednak zakończone bez ustalenia klasyfikacji końcowej. W rundzie rewanżowej “Miedziowi” rozegrali tylko jedno spotkanie, w którym zremisowali z drużyną Śląska Wrocław. Tegoroczne rozgrywki lubinianie rozpoczną od wyjazdowego spotkania z Gwarkiem Zabrze. W poprzednim sezonie, obie drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie. W 5. kolejce padł wynik remisowy 0:0, natomiast w 12. kolejce “Miedziowi” pokonali rywali 3:1.

Gwarek Zabrze – Zagłębie Lubin
15.08, g. 12:00

_______

DLJM

Drużyna juniorów młodszych prowadzona przez trenerów Tomasza Bożyczko i Przemysława Chojnowskiego również zainauguruje swoje rozgrywki. Dolnośląską Ligę Juniorów Młodszych “Miedziowi” rozpoczną na własnym boisku od pojedynku z Chrobrym Głogów. Przed sezonem lubinianie zmierzyli się w sparingach z FC Frankfurt oraz Slovanem Liberec. Spotkania zakończyły się przegraną ze starszym rywalem z Niemiec oraz wysokim zwycięstwem z naszymi południowymi sąsiadami. Przed podopiecznymi trenera Bożyczko szansa na pokazanie swoich umiejętności i dalszy rozwój.

Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów
15.08, g. 11.00


 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi