U-13 | Dobry występ w Chorzowie 16 wrz

U-13 | Dobry występ w Chorzowie

W ubiegły weekend młodzi adepci akademii z drużyny U13 Miedzianej wzięli udział w turnieju o Puchar Gerarda Cieślika. Po dwudniowej rywalizacji i rozegraniu siedmiu spotkań zmagania zakończyli na 4. miejscu.

16 wrz 2019 11:58

Udostępnij

Akademia

Podopieczni trenerów Emila Nowakowskiego i Sławomira Wałoskiego rozpoczęli udział w turnieju od spotkania z Małopolskim ZPN, które to wygrali 2:0.

Następnie mierzyli się Polonią Bytom i tutaj także nie dali większych szans przeciwnikowi, aplikując cztery bramki i nie tracąc żadnej. Dopiero w trzecim meczu lepsi okazali się rówieśnicy z GKS Katowice, ostatecznie triumfując 1:0, choć młodzi lubinianie rozegrali całkiem dobre widowisko.

Czwarte i piąte spotkanie, to ponownie pewny zwycięstwa nad Łódzkim OZPN i Rekordem Bielsko Biała. Ostatecznie o wyniku końcowym decydowały dwa ostatnie widowiska sportowe - z Pogonią Szczecin i Piastem, które, niestety, młodzi adepci akademii przegrali. Finalnie więc U-13 zajęło pierwsze miejsce tuż za podium, pokazując w przekroju całego turnieju wiele dobrej piłki.

Komplet wyników:

 

Zagłębie Lubin – Małopolski ZPN 2:0

Zagłębie Lubin – Polonia Bytom 4:0

Zagłębie Lubin – GKS Katowice 0:1

Zagłębie Lubin – Łódzki OZPN 3:0

Zagłębie Lubin – Rekord Bielsko Biała 2:0

Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin 0:2

Zagłębie Lubin – Piast Gliwice 0:1

 

Skład: Michał Sobczyszyn, Dawid i Kamil Nowogońscy, Filip Szczepański, Seweryn Solecki, Igor Zinkowski, Maksymilian Czajka, Nikodem Bomba, Jakub Ganczar, Mateusz Musiał, Oskar Cisowski, Maciej Masztalerz. 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi