U-14: Wygrana z Łużycami Lubań 2 maj

U-14: Wygrana z Łużycami Lubań

Wczoraj swój mecz rozegrała również drużyna U-14 dowodzona przez trenerów Emila Nowakowskiego i Sławomira Wałowskiego. Spotkanie zakończyło się wygraną Zagłębia 2:0. Zapraszamy do zapoznania się z raportem z tego meczu oraz komentarzem szkoleniowca Miedziowych.

2 maj 2021 17:00

Trener Emil Nowakowski: Zasłużona wygrana, chociaż po przeciętnym meczu. Mieliśmy wysokie posiadanie piłki, szczególnie w pierwszej połowie, ale stworzyliśmy sobie tylko kilka dobrych sytuacji. Niewykorzystany karny - a'la Panenka - w początkowych minutach nie pomógł nam w spokojnym wejściu w mecz, czy jego skutecznym kontrolowaniu. Kolejny raz okazuje się że w obecnym składzie osobowym, z wieloma ubytkami kadrowymi nie jesteśmy niestety w stanie grać na swoim normalnym, wysokim poziomie.

Zagłębie 2:0 Łużyce Lubań

Strzelcy bramek: Skrobich, Solecki.

Zagłębie (skład): Matysek - Michura, Siciński, Raniś, Solecki, Zinkowski, K. Nowogoński, Musiał, Skrobich, Bomba, D. Nowogońsk.

Grali również: Masztalerz, Gancarz.