U-17: Lechia pokonana! 2 maj

U-17: Lechia pokonana!

W rozegranym dziś w niezwykle deszczowej aurze spotkaniu 9. kolejki CLJ U-17 RW Miedziowi pewnie pokonali Lechię Zielona Góra 5:2. Zapraszamy na krótki raport z tego spotkania.

2 maj 2021 13:30

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Trener Sebastian Szweda: Spotkanie, toczone w niesprzyjających warunkach pogodowych, okazało się trudną rywalizacją dla naszego zespołu. Osiągając dwubramkową przewagę na początku drugiej połowy i zachowując w większości fragmentów kontrolę nad grą, nagle rozluźniliśmy szyki, zaczęły pojawiać się w naszej grze błędy związane z operowaniem piłką, co doprowadziło do utraty inicjatywy. W ten sposób pozwoliliśmy przeciwnikowi bardzo łatwo strzelić dwie bramki. Rywal mógł dołożyć jeszcze trzecią bramkę z rzutu karnego - na szczęście Alex Steffen wybronił uderzenie. W ostatniej części gry, odzyskaliśmy przewagę i zdołaliśmy wykorzystać szanse bramkowe, strzelając 3 gole. Cieszy fakt, że - pomimo przeciętnego spotkania w naszym wykonaniu i okoliczności boiskowych - zespół zdołał sięgnąć po zwycięstwo. Przed nami kolejne wymagające mecze, w których postaramy się zaprezentować z dobrej strony, pokazując piłkarską jakość, organizację w grze i wysoki poziom zaangażowania.

9. kolejka CLJ U-17 runda wiosenna

Zagłębie 5:2 Lechia Zielona Góra

Strzelcy bramek dla Zagłębia: Szafranek x3, O. Leopold, Ausfeld

Zagłębie (skład): Steffen – Basta (66’ Maliszewski), Fura, Gadomski, Nowacki, Tarkowski (72’ Ausfeld), Kozdroń (80’ O. Leopold), Terlecki, Szafranek, Łoboda, Nowak (64’ Kubacki)

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi