U11: Miedziowi zagrali w turnieju w Rewalu 17 maj

U11: Miedziowi zagrali w turnieju w Rewalu

Drużyna U-11 pod okiem trenera Łukasza Citkowa w miniony weekend wzięła udział w trzydniowym turnieju piłkarskim, który rozegrany został w Rewalu. Miedziowi zaprezentowali się ze świetnej strony, a nieco więcej o tym, jak poszło naszym zawodnikom, przeczytacie w rozwinięciu newsa.

17 maj 2022 09:00

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Drużyna U-11 pod okiem trenera Łukasza Citkowa, w miniony weekend wzięła udział w trzydniowym turnieju, który miał miejsce w Rewalu. Nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, dzięki czemu cały turniej zakończyli na miejscu na podium.

O komentarz poprosiliśmy trenera naszej drużyny, Łukasza Citkowa:

- Chłopcy grali w formule 9x9. Przez cały weekend rozegraliśmy blisko 300 minut. Jestem zadowolony z intensywności i zaangażowania chłopców w całym turnieju. Jedyną rzeczą do której mógłbym się przyczepić to nasza skuteczność. 

Zagłębie reprezentowali: Tymon Krasicki, Szymon Traczykowski, Oliwier Mazuro, Jakub Witkiewicz, Mateusz Jadachowski, Alan Buczek, Dominik Dziadkiewicz, Alan Drzazga, Oliwier Bagiński, Oskar Pałasik, Jakub Karasiński, Adam Długołęcki.

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

1656139587 - 1656139480