W Lubinie z Pogonią 20 lis

W Lubinie z Pogonią

Przed juniorami starszymi mecz 15. kolejki CLJ U-18, w którym podejmą w Lubinie Pogoń Szczecin. Zapraszamy na zapowiedź spotkania, z którego transmisję przeprowadzi Łączy nas piłka.

20 lis 2020 09:15

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Powoli zbliżamy się do końca rundy jesiennej - przed Miedziowymi jeszcze trzy mecze do rozegrania. Z dorobkiem 27 punktów zajmują obecnie miejsce na podium klasyfikacji, plasując się zaraz za Śląskiem Wrocław i Wisłą Kraków, do któych tracą odpowiednio jeden i cztery punkty. W ostatniej kolejce zawodnicy Zagłębia odczuli gorycz porażki, niespodziewanie przegrywając z Escolą 0:5. 

Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Łęczyńskiego depcze nam po piętach. Portowcy zajmują obecnie 4. miejsce z dorobkiem 25 punktów. W ostatniej serii gier Pogoń mierzyła się z Koroną Kielce. Granatowo-Bordowi nie pozostawili rywalom złudzeń i pokonali ich 10:1. Duma Pomorza pokazała w tej rundzie, że potrafi wygrywać z wyżej notowanymi rywalami. W 10. kolejce pokonali obecnego lidera Śląsk Wrocław 5:0.

Mecz Zagłębia z Pogonią zapowiada ogrom piłkarskich emocji. Dla tych z Was, którzy chcieliby zobaczyć ten emocjonujący pojedynek, mamy dobrą wiadomość - transmisję na swoim kanale YouTube przeprowadzi Łączy nas piłka. 

15. KOLEJKA CLJ U-18

22 listopada, g. 12:15

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi