Weekendowe granie 6-7 październik 8 paź

Weekendowe granie 6-7 październik

Zapraszamy do przeglądu wybranych spotkań naszych zespołów. Dziś m.in. o turnieju Trawiastej Ligi i ligowych potyczkach młodszych podopiecznych. 

8 paź 2018 12:24

Fot. AP KGHM Zagłębie
Autor AP KGHM Zagłębie

Udostępnij

Akademia

Wygrana z Polonią Stal Świdnica
Podopieczni trenerów Tomasza Bożyczko i Łukasza Rutkowskiego, w kolejnym ligowym spotkaniu, odnotowali zwycięstwo nad zespołem Polonii. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Michał Supel, Michał Nagrodzki, Sebastian Paikert, 

Zagłębie Lubin - Polonia Stal Świdnica 5:0 (1:0)

Zagłębie Lubin: 1. Bieszczad - 2. Smykowski, 3. Rogalski, 4. Czerwiński, 5. Masny, 6. Dzidek, 7. Kruszelnicki, 8. Supel, 9. Kłudka, 10. Nagrodzki, 11. Hanc, 12. Wierzchowski - 13. Paikert, 14. Posmyk, 15. Szymczyk, 16. Zmuda

Turniej Ligi Trawiastej
Byliśmy organizatorem niedzielnych rozgrywek, w których wzięły udział dwie nasze drużyny. Zespoły U-10 i U-9 zmierzyły się z Odrą Chobienia, Pogonią Góra i Chrobrym Głogów. Dużo czasu spędzonego na boisku, dużo sportowych emocji, ale też zabawy piłką.

Zagłębie Lubin: Fijoł Szymon, Grzelka Gracjan, Szewczuk Igor, Krzyżanowski Piotr, Kurek Aleksander, Korczowski Alex, Żarczyński Marcel, Rutkowski Antonii, Nowak Mateusz, Stępień Jakub, Kasprzak Mikołaj, Kozłowski Michał, Łukowiak Szymon, Halberstadt Artur. 

U-12
W sobotę grupa miedziana, pod opieką trenerów Emila Nowakowskiego oraz Sławomira Wałowskiego, rozegrała mecz w ramach Wojewódzkiej Ligi Młodzików. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół Chrobrego Głogów. Nasi chłopcy mieli przewagę przez całe spotkanie, wygrywając ostatecznie 6:1. Na listę strzelców wpisali się Kulik, dwukrotnie K. Nowogoński., Siciński, Dziewiatowski i Cisowski.

Zagłębie Lubin: Michał Sobczyszyn, Adrian Jankowski, Eryk Ratajczak, Kamil Ilnicki, Jakub Szmil, Dawid Nowogoński, Miłosz Woźniak, Maciej Masztalerz, Oliwier Siciński, Kamil Nowogoński, Mateusz Dziewiatowski, Julian Kulik, Maksymilian Czajka, Szymon Czopko, Miłosz Mrozek, Oskar Cisowski.

Zespół U-12B rozegrał spotkanie w ramach rozgrywek Okręgowej Ligi Młodzików. Podopieczni trenera Wałowskiego przegrali z drużyną Miedzi Legnica, 0:3.

Zagłębie Lubin: Maciej Candekidis, Szymon Fuks, Oskar Jakowicz, Sebastian Koszewski, Paweł Krzywiński, Jakub Pawelski, Bartosz Łagoda, Igor Skrzyczewski, Bartosz Strojny, Błażej Matusiak, Jan Koził, Paweł Borowski, Filip Szczepański, Paweł Dusza, Seweryn Solecki.

U-13B
Podopieczni trenera Patryka Koszarskiego zmierzyli się z AP Chojnik. "Miedziowi" wygrali to spotkanie 5:0, wszystkie bramki zdobywając w drugiej części meczu. Punktowali przeciwników, skutecznie wykorzystując wykreowane sytuacje podbramkowe. Na listę strzelców wpisali się Noczyński, Pilichowski i trzykrotnie Matusiak. 

Zagłębie Lubin: Matys, Bagiński, Langier, Przysada, Noczyński, Sapieja, Kalamarz, Matusiak, Brzuchnalski, Kot, Pilichowski, Ziński.

U-13 
W minionym, ligowym spotkaniu, podopieczni trenerów Piotra Błauciaka i Marcina Szmila zmierzyli się ze Śląskiem Wrocław. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. 

Zagłębie Lubin - Śląsk II Wrocław 0:0

Zagłębie Lubin: Szyptur, Kostyszak, Dorożko, Cisek, Kordus, Niedźwiedź, Białek, Sowiecki, Reguła, Kaczmarek, Komarzyniec, Woś.

U-15B

Kolejne ligowe punkty powędrowały na konto "Miedziowych". Podopieczni trenera Konrada Janczaka, po bramkach Sumary, Wingerta i Sokołowskiego, wygrali z zespołem Chrobrego Głogów 3:1. 

Zagłębie Lubin - Chrobry II Głogów 3:1

Zagłębie Lubin: Straszewski, Płachta, Lustig, Ciupak, Olszak, Sowiński, Frankowski, Szafran, Sumara, Krzyżanowski, Wingert, Spychała, Sokołowski, Kot, Józefowicz.

U-11

W minionych dniach zespół U-11 uczestniczył w kilku meczach i turniejach. W piątek rozegrany został sparing pomiędzy drużynami z naszej Akademii, U-10 i U-11, gdzie dołączyła Akademia Strzał w Dziesiątkę. Następnego dnia uczestniczyliśmy w Lidze Trawiastej, organizowanej w Wierzchowicach przez Kopalniak Gaworzyce. W niedzielę natomiast odbyły się dwa wyjazdy. Pierwszy z nich do Prochowic, na mecz ligowy z miejscową Prochowiczanką Prochowice, w którym pokonaliśmy zespół gospodarzy 5:3. W drugiej kolejności udaliśmy się na mecze towarzyskie, zorganizowane przez Akademię Strzał w Dziesiątkę, gdzie zmierzyliśmy się ze Śląskiem Wrocław, Jedenastką Wrocław, Mladą Boleslav, Górnikiem Zabrze i AP Reissa. 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi