Wygrana na inaugurację ligi 25 sie

Wygrana na inaugurację ligi

Drużyna U-14 prowadzona przez trenerów Emila Nowakowskiego i Sławomira Wałowskiego rozegrała mecz 1. kolejki I ligi wojewódzkiej Trampkarzy. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną Zagłębia 6:0.

25 sie 2020 10:46

Pewna wygrana po dobrej grze szczególnie w drugiej połowie. Pierwsza połowa na przeciętnym poziomie, zbyt wolna gra w ataku pozycyjnym i nadmierna ilość kontaktów w rozgrywaniu piłki powodowały brak płynności i szybkości gry na połowie przeciwnika. W drugiej połowie poprawiliśmy odbiór na połowie przeciwnika w wysokim pressingu, przyspieszyliśmy grę piłką i stworzyliśmy dużo sytuacji do strzelenia kolejnych bramek - powiedział po spotkaniu trener Emil Nowakowski.