Wygrana z Lechem Poznań 31 paź

Wygrana z Lechem Poznań

Mecz 13. kolejki CLJ, w którym zmierzyliśmy się z Lechem Poznań zakończył się wygraną Zagłębia 3:1. Bramki dla "Miedziowych" zdobyli Kacper Zając i Patryk Kusztal.

31 paź 2019 16:12

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Do spotkania zawodnicy Zagłębia przystąpili skoncentrowani i zmotywowani, by kolejne ligowe starcie zakończyć z kompletem punktów. Zdecydowana i pewna gra przełożyły się na błyskawiczne, zdobyte w odstępie kilku minut bramki. Najpierw dwa trafienia zanotował Kacper Zając, by na trzybramkowe prowadzenie wyprowadził nasz zespół Patryk Kusztal, bezpośrednio z rzutu wolnego pokonując golkipera Lecha. Dobrze funkcjonująca defensywa "Miedziowych" skutecznie uniemożliwiła gościom zdobycie bramki.

Po przerwie trenerzy zdecydowali o wprowadzeniu zmian w naszych szeregach i tak na boisku pojawili się Maksymilian Trepczyński, Marcel Górski i Krzysztof Pochyra. W 83. minucie zawodnicy z Poznania wykorzystali błąd w obronie Zagłębia i Oliwier Zych musiał wyciągać piłkę z siatki. W okolicach 90. minuty na placu boju pojawił się Tomasz Pieńko (rocznik 2004), dla którego był to debiut w rozgrywkach na tym szczeblu. Umocniliśmy się na pozycji lidera, wygrywając mecz z Lechem Poznań 3:1. W kolejnym meczu podejmiemy w Lubinie Koronę Kielce (9 listopada, g. 11:00).

13. kolejka CLJ 

Zagłębie Lubin - Lech Poznań 3:1

Bramki: Zając 20, 21, Kusztal 25

Zagłębie Lubin: 1. Zych - 2. Zynek, 3. Rogalski, 4. Posmyk, 5. Masny (85' 15. Pochyra), 6. Sangowski (68' 13. Trepczyński), 7. Siga, 8. Zając, 9. Kłudka (90' 18. Pieńko), 10. Kusztal (77' 17. Górski), 11. Hanc.

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi