Wysoka wygrana z Lechią Dzierżoniów 5 wrz

Wysoka wygrana z Lechią Dzierżoniów

Drużyna U-14 prowadzona przez trenerów Emila Nowakowskiego i Sławomira Wałowskiego rozegrała ligowe spotkanie z Lechią Dzierżoniów, pokonując rywala 6:0.

5 wrz 2020 21:13

Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

- Zdecydowane zwycięstwo naszej drużyny, po tylko momentami dobrej grze. Mimo strzelenia czterech bramek w pierwszej połowie, gra była nieskładna, chwilami chaotyczna. Mieliśmy pewne problemy z otwieraniem gry, zarówno przez indywidualne błędy techniczne, jak i decyzyjne. Pozytyw z tego okresu gry, to zmuszanie do błędów przeciwnika na ich połowie, z czego tworzyliśmy sytuacje bramkowe. Goli mogło być więcej, ale przez całe spotkanie irytowała duża ilość pozycji spalonych, co powinno było się przełożyć na kolejne sytuacje bramkowe. Pewna wygrana ale musimy od siebie wymagać wiecej jakości - powiedział po spotkaniu trener Emil Nowakowski.