Wysokie zwycięstwo juniorów z Pogonią 24 sie

Wysokie zwycięstwo juniorów z Pogonią

Drużyna juniorów starszych zmierzyła się na obiektach Akademii z Pogonią Szczecin. Mecz 3. kolejki CLJ zakończył się wysokim zwycięstwem zawodników Zagłębia, którzy pokonali przyjezdnych 7:0. Na listę strzelców wpisali się Dawid Hanc, Leszek Jagodziński, Mateusz Kizyma i Daniel Dudziński.

24 sie 2019 16:20

Mecz bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy Zagłębia, już w 2. minucie otwierając wynik spotkania. Wtedy też pięknym strzałem w samo okno bramki popisał się Daniel Dudziński. Na kolejne trafienie zgromadzeni kibice nie musieli długo czekać - po 20 minutach golkipera Pogoni pokonał Dawid Hanc. Mimo kilku dobrych sytuacji, zarówno z jednej, jak i drugiej strony, wynik do przerwy nie uległ zmianie. Po wznowieniu gry grający z nr 11 Hanc ponownie umieścił piłkę w siatce rywala. Niespełna minutę później gola strzelił Dudziński, który w dzisiejszym meczu zdobył aż trzy trafienia. Następnie trenerzy Ciliński i Sochacki podjęli decyzje o dokonaniu roszad w szeregach "Miedziowych" tak, by jak największa ilość zawodników mogła zbierać kolejne, boiskowe doświadczenia. Do końca regulaminowego czasu gry prowadziliśmy po trafieniu Mateusza Kizymy 6:0, a wynik na 7:0 ustanowił Leszek Jagodziński. W 4. kolejce Centralnej Ligi Juniorów zawodnicy Zagłębia zmierzą się na wyjeździe z Legią Warszawa.