Wysokie zwycięstwo juniorów z Pogonią 24 sie

Wysokie zwycięstwo juniorów z Pogonią

Drużyna juniorów starszych zmierzyła się na obiektach Akademii z Pogonią Szczecin. Mecz 3. kolejki CLJ zakończył się wysokim zwycięstwem zawodników Zagłębia, którzy pokonali przyjezdnych 7:0. Na listę strzelców wpisali się Dawid Hanc, Leszek Jagodziński, Mateusz Kizyma i Daniel Dudziński.

24 sie 2019 16:20

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Mecz bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy Zagłębia, już w 2. minucie otwierając wynik spotkania. Wtedy też pięknym strzałem w samo okno bramki popisał się Daniel Dudziński. Na kolejne trafienie zgromadzeni kibice nie musieli długo czekać - po 20 minutach golkipera Pogoni pokonał Dawid Hanc. Mimo kilku dobrych sytuacji, zarówno z jednej, jak i drugiej strony, wynik do przerwy nie uległ zmianie. Po wznowieniu gry grający z nr 11 Hanc ponownie umieścił piłkę w siatce rywala. Niespełna minutę później gola strzelił Dudziński, który w dzisiejszym meczu zdobył aż trzy trafienia. Następnie trenerzy Ciliński i Sochacki podjęli decyzje o dokonaniu roszad w szeregach "Miedziowych" tak, by jak największa ilość zawodników mogła zbierać kolejne, boiskowe doświadczenia. Do końca regulaminowego czasu gry prowadziliśmy po trafieniu Mateusza Kizymy 6:0, a wynik na 7:0 ustanowił Leszek Jagodziński. W 4. kolejce Centralnej Ligi Juniorów zawodnicy Zagłębia zmierzą się na wyjeździe z Legią Warszawa. 

3. kolejka CLJ U-18 

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 7:0 (2:0)
Bramki:
Dudziński 2, 50, 57 (k.), Hanc 22, 49, Kizyma 75, Jagodziński 90 (k.)

Zagłębie Lubin: 1. Matoga - 2. Walczak (70' 14. Pochyra), 3. Baran, 4. Posmyk, 5. Masny, 6. Kizyma, 7. Siga, 8. Zając (82' 15. Sangowski), 9. Kusztal (65' 18. Kłudka), 10. Dudziński, 11. Hanc (76' 16. Jagodziński).

 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi