Z GKS-em na wyjeździe 1 cze

Z GKS-em na wyjeździe

W środę drużyna U-15 zmierzy się na wyjeździe z GKS-em Katowice w ramach zaległej, 6. kolejki rundy wiosennej w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Zapraszamy na zapowiedź tego spotkania.

1 cze 2021 15:56

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Pójść za ciosem

Podopieczni trenerów Marka Sinkiewicza i Dominika Bogusza mają za sobą dwa pojedynki z Rakowem Częstochowa. Najpierw lubinianie musieli uznać wyższość przeciwników, którym ulegli 0:1. Następnie, w minioną sobotę, Miedziowi wygrali z częstochowską drużyną aż 5:2. Dzięki temu zwycięstwu mają jednopunktową przewagę w tabeli właśnie nad swoim ostatnim rywalem i są liderem w rozgrywkach obecnej rundy. Podtrzymanie dobrej formy i dołożenie do tego kolejnego zwycięstwa z pewnością będzie kluczowe w perspektywie końcówki sezonu.

Zwycięzca derbów Katowic

Zawodnicy GKS Katowice na pewno są w dobrych humorach. Ostatnio dwukrotnie pokonali derbowych rywali z Rozwoju Katowice i utrzymali swoją przewagę nad dolną częścią tabeli. Zwycięstwa 4:0 i 2:1 z pewnością podbudowały zawodników ze stolicy województwa śląskiego. Do walki o najwyższe laury tego sezonu już się nie włączą, ale wciąż liczą się w rywalizacji o ostatnie miejsce na podium tabeli naszej grupy. Można więc śmiało założyć, że katowiczanie postawią nam trudne warunki.

Miedziowi, powodzenia!

6. KOLEJKA RW CLJ U-15

2 czerwca - g. 18:15

GKS Katowice – Zagłębie Lubin

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi