Zaczynamy ligową rywalizację! 31 lip

Zaczynamy ligową rywalizację!

Druga drużyna KGHM Zagłębia już jutro rozpocznie rywalizację w III grupie III ligi. Przed zespołem prowadzonym przez trenerów Adama Buczka i Jarosława Krzyżanowskiego wyjazdowy pojedynek z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

31 lip 2020 13:00

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

W sobotę o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Wojska Polskiego 2 w Tarnowskich Górach, "Miedziowi" rozpoczną pierwsze spotkanie sezonu 2020/2021 III ligi. Ich rywalem będzie drużyna tamtejszego Gwarka. W poprzednim sezonie podopieczni trenera Adama Buczka zagrali z rywalami ze Śląska jeden raz. W 11. kolejce na boiskach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie, "Miedziowi" pokonali swoich rywali aż 4:0. Bramki strzelali wówczas Dominik Więcek, Jakub Sypek i dwa trafienia dołożył Paweł Żyra. Do spotkania rewanżowego nie doszło z powodu pandemii.

KGHM Zagłębie II 18 lipca zmierzyło się w finale Pucharu Polski na szczeblu DZPN ze Ślęzą Wrocław. Pojedynek z wymagającym przeciwnikiem był dobrym sprawdzianem przed ligową rywalizacją. Podopieczni trenera Krzysztofa Górecko rozegrali tymczasem dwa kontrolne spotkania. Zmierzyli się z Podhalem Nowy Targ i Wierchami Rabka Zdrój. Jedno spotkanie wygrali, drugie przegrali.

W mediach społecznościowych AP KGHM Zagłębie będzie dostępny wynik na żywo - zachęcamy Kibiców do śledzenia nas na Twitterze i Facebooku!

FACEBOOK 

TWITTER

1. kolejka III ligi

1 sierpnia, g. 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry - KGHM Zagłębie II Lubin

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi