Zagłębie mistrzem LDJS! 5 cze

Zagłębie mistrzem LDJS!

Zagłębie Lubin U-18B zwyciężyło 1:0 z FC Wrocław Academy i przypieczętowało mistrzostwo w Lidze Dolnośląskiej Juniorów Starszych. Kolejny raz o trzech punktach zdecydowała bramka Michała Kapusza – tym razem z 19. minuty meczu.

5 cze 2014 10:57

Autor Zagłębie Lubin S.A.

Liga Dolnośląska Juniorów Starszych

Zagłębie Lubin U-18B 1:0 (1:0) FC Wrocław Academy

bramka: Kapusz 19

Skład Zagłębia Lubin: Nowak (61 Pyzio) - Górecki (46 Szyndlar), Suski, Kapusz, Jastrzębski - Kucharuk, M. Wojtyło, Kwiatkowski (46 Michalak, 70 Tański) - Morys (75 Kosior), Ptak (77 Drozdek), Wieprzowski.

Przemysław Cielewicz, szkoleniowiec zespołu Zagłębia Lubin U-18B: - Dzisiejszy mecz wymagał od nas ogromnej koncentracji. Drużyna FC Academy, która przed meczem zachowywała jeszcze szansę na zajęcie 2. miejsca w LDJS i awans do baraży o ligę centralną, była zdeterminowana, aby to spotkanie wygrać. My natomiast wygrywając przypieczętowalibyśmy mistrzostwo LDJS. Od początku spotkania rozgorzała walka o każdy metr boiska i może nie było pięknej gry, ale za włożony wysiłek powinno się podziękować jednej i drugiej drużynie. Jedyną bramkę meczu strzeliliśmy po stałym fragmencie gry w 19. minucie meczu. Po strzale Kacpra Kwiatkowskiego z rzutu wolnego piłka odbiła się od pleców Michała Kapusza, czym zmyliła całkowicie zdezorientowanego bramkarza gości i po jego rękach wpadła do bramki. Zwycięstwo daje nam już na jedną kolejkę przed końcem ligi tytuł najlepszej drużyny LDJS, za co szczerze gratuluję wszystkim naszym zawodnikom.