Zwycięstwo na początek 7 mar

Zwycięstwo na początek

Druga drużyna KGHM Zagłębia rundę wiosenną w III lidze rozpoczęła od zwycięstwa. Miedziowi podjęli dziś w Lubinie ekipę Gwarka Tarnowskie Góry, pokonując rywali 2:0. Bramki dla Zagłębia zdobyli Daniel Dudziński i Rafał Adamski. Brawo drużyna!

7 mar 2021 15:07

Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Pierwsza odsłona spotkania nie przyniosła wielu efektownych akcji. Zarówno jedna, jak i druga drużyna nie ustawały w próbach zdominowania przeciwnika. W 30. minucie blisko otwarcia wyniku był schodzący z pierwszej drużyny KGHM Zagłębia Adam Ratajczyk, jednakże piłkę posłaną w długi róg bramki w ostatniej chwili wyłapał golkiper Gwarka. Na przerwę schodziliśmy bezbramkowo remisując.

Przeprowadzone w szatni rozmowy przyniosły rezultat - podopieczni trenerów Adama Buczka i Jarosława Krzyżanowskiego wyszli na prowadzenie w 51. minucie. Urodzinową i niezwykle urodziwą bramkę zdobył wtedy Daniel Dudziński. Nie czekaliśmy długo na podwyższenie wyniku - w 56. minucie książkowo przeprowadzoną akcję Miedziowych sfinalizował Rafał Adamski, silnym uderzeniem nie dając najmniejszych szans bramkarzowi.

Do końcowego gwizdka sędziego byliśmy świadkami zaciętej rywalizacji, z której to druga drużyna KGHM Zagłębia wyszła zwycięsko. Miedziowi pokonali ekipę Gwarka Tarnowskie Góry 2:0.

Panowie, gratulujemy udanego rozpoczęcia rundy wiosennej!