Zwycięstwo w Katowicach 21 mar

Zwycięstwo w Katowicach

Na wyjeździe do rywalizacji przystąpił zespół U-15, który pokonał Rozwój Katowice 2:0. Poniżej, podsumowanie tego spotkania.

21 mar 2021 21:28

U-15

Trener Marek Sienkiewicz:

Pierwsza połowa spotkania to dużo walki w środkowej strefie boiska. Mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki, ale nie tworzyliśmy zbyt wielu sytuacji bramkowych. Gola zdobyliśmy z rzutu karnego. W drugiej połowie od 47 minuty występowaliśmy w 10 po tym, jak dostaliśmy czerwoną kartkę. Zdecydowanie większe tempo gry niż w pierwszej połowie. Dobrze wyglądaliśmy w ataku szybkim i w fazach przejściowych z obrony do ataku. Po nich stwarzaliśmy sytuację bramkowe, ale zabrakło skuteczności. Drugiego gola strzeliliśmy w samej końcówce po dobrym pressingu.

Zagłebie - Rozwój Katowice 2:0

Bramki: Sokołowski, Szulc

Zagłębie: 1. Pietruszewski (40' Słobodzian), 2. Kordus (40' Dorożko), 3. Sobek, 4. Sokołowski, 5. Cisek, 6. Dziewiatowski, 7. Szostak (50' Łazor), 8. Kaczmarek (60' Reguła), 9. Szulc, 10. Droździk, 11. Stańczak (40' Niedźwiedź).