Zwycięstwo z Parasolem 17 cze

Zwycięstwo z Parasolem

W środę swoje spotkanie z Parasolem Wrocław rozegrała drużyna U-14. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 (0:0). Sprawdźcie, co do powiedzenia o tych rozgrywkach miał trener Miedziowych Emil Nowakowski.

17 cze 2021 12:32

Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Trener Emil Nowakowski:

Spodziewaliśmy się takiego meczu. Odprawy były poświęcone głównie na to, jak przeciwnik będzie bronił na własnej połowie i to się sprawdziło. Rywal miał dużą przewagę fizyczną. W swoim zespole miał kilku bardzo wysokich i silnych graczy. Praktycznie poza jedną sytuacją nie zagrażali nam w żaden sposób. Brakowało nam trochę jakości, dokładności na połowie przeciwnika. Jednak dało się zauważyć, że dla chłopaków w tym wieku, gra z silnym fizycznie przeciwnikiem, broniącym na własnej połowie jest wyzwaniem i nie tak prosto sobie z nim poradzić. Jakbyśmy strzelili bramkę na 2:0, byłoby łatwiej, niestety się nie udało. Dla naszych zawodników jest to też kolejna lekcja, żeby umieć grać z takimi zespołami. Znaleźliśmy na nich sposób. Może dosyć przypadkowy, ale uważam, że wygraliśmy zasłużenie. Szkoda tylko, że 1:0.

Zagłębie - Parasol Wrocław 1:0 (0:0)

Bramka: Szulc

Zagłębie: Matysek- Ratajczak, Skrobich, Raniś, Michura, Zinkowski, Nowogoński K., Siciński, Szulc, Popielec, Dzhemaydin.