Poszukujemy operatorów i montażystów wideo 7 sty

Poszukujemy operatorów i montażystów wideo

Kochasz Zagłębie? Jesteś pasjonatem, masz energię i zapał do pracy? Masz doświadczenie w tworzeniu i montażu treści wideo? Być może właśnie Ciebie szukamy!

7 sty 2020 14:32

Fot. Tomasz Folta
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Inne

Zagłębie Lubin S.A. poszukuje współpracownika do tworzenia treści wideo, które będziemy wykorzystywać na oficjalnej stronie internetowej Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie, mediach społecznościowych oraz kanale YouTube. 

Jeśli masz doświadczenie w pracy z kamerą, znasz podstawy montażu i masz smykałkę do tworzenia treści wideo – zgłoś się do nas!

Znasz tylko podstawy, ale szybko się uczysz, masz zapał do pracy, jesteś kreatywny i dyspozycyjny? Również nie zamykamy przed Tobą drzwi.

Oferujemy możliwość współpracy przy tworzeniu relacji wideo z meczów domowych i wyjazdowych, treningów, zgrupowań oraz innych wydarzeń z życia AP KGHM Zagłębie. Wymagamy pozytywnego nastawienia, otwartości oraz dyspozycyjności - również w weekendy.

CV, list motywacyjny oraz – w miarę możliwości – próbki umiejętności w dziedzinie montażu materiałów prosimy wysyłać na adres: angelika.klos@zaglebie.com 

Zastrzegamy prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi