3 punkty dla rezerw 24 kwi

3 punkty dla rezerw

Na mecz w ramach 27. kolejki III ligi udała się druga drużyna KGHM Zagłębie. Podopieczni trenerów Adama Buczka i Jarosława Krzyżanowskiego pokonali w doliczonym czasie gry Wartę Gorzów 2:1 (1:1). Sprawdźcie, co do powiedzenia o tym spotkaniu miał trener Miedziowych.

24 kwi 2021 20:37

Trener Adam Buczek:

Trudny mecz, który nie był porywającym widowiskiem. Zespół z  Gorzowa był bardzo fizyczny. Miał dużo stałych fragmentów gry, które chciał zamienić na bramkę. Bramkę zdobyli po rzucie karnym. Po straconej bramce dobrze zareagowaliśmy jako zespół i przejęliśmy inicjatywę w meczu. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 1:1. W drugiej połowie sytuacji do zdobycia bramek po obu stronach nie było zbyt wiele, jednak Warta miała po stałych fragmentach gry. Jednak to nam w 93. minucie po indywidualnej akcji Sypka został przyznany rzut karny, który Dudziński zamienił na bramkę. Cieszymy się ze zwycięstwa!

Warta Gorzów - KGHM Zagłębie II 1:2 (1:1)

Bramki: Dudziński (dwie)

Zagłębie: 1. Furtak - 2. Kłudka, 3. Rogalski, 4. Posmyk, 5. Sobczak (Romanski), 6. Kizyma, 7. Pieńko (71' Kusztal), 8. Zając, 9. Adamski (81' Czuban), 10. Dudziński, 11. Sypek.