Dobre rozpoczęcie sezonu 17 sie

Dobre rozpoczęcie sezonu

Podopieczni trenerów Krzysztofa Ciuksy i Przemka Zatwarnickiego dobrze zainaugurowali sezon w Centralnej Lidze Juniorów U-15. Zawodnicy Zagłębia pokonali AP MM Falubaz 4:1. Bramki dla "Miedziowych" zdobyli Oliwier Sławiński i Kacper Terlecki.

17 sie 2019 17:52

Podopieczni trenerów Krzysztofa Ciuksy i Przemysława Zatwarnickiego rozegrali swoje pierwsze spotkanie w ramach Centralnej Ligi Juniorów U-15. "Miedziowi" weszli w spotkanie bardzo zdeterminowani, już w 2. minucie otwierając wynik. Jedenastkę wykorzystał wtedy Oliwier Sławiński, po 25 minutach ponownie umieszczając piłkę w siatce gości. W międzyczasie w szeregi "Miedziowych" wkradło się nieco nerwów, ale wynik nie uległ zmianie i pierwszą część spotkania zakończyliśmy prowadząc 2:0. Wskazówki przekazane w szatni przez szkoleniowców zaowocowały spokojniejszą, pewniejszą grą i kolejnymi trafieniami. Na listę strzelców ponownie wpisał się Sławiński, a wynik na 4:1 ustanowił Kacper Terlecki. Mecz rozpoczynający sezon Zagłębie zakończyło z kompletem punktów. W 2. kolejce CLJ U-15 zmierzymy się na wyjeździe z Piastem Gliwice.