Z Warszawy z kompletem punktów 17 sie

Z Warszawy z kompletem punktów

Drużyna U-18 rozegrała dziś mecz 2. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Spotkanie z Escolą zakończyło się wygraną Zagłębia 2:1. Bramki dla "Miedziowych" zdobyli Daniel Dudziński i Kacper Zając.

17 sie 2019 17:43

Juniorzy starsi bardzo dobrze rozpoczęli sezon w Centralnej Lidze Juniorów, drugi mecz kończąc z kompletem punktów. Wynik w 18. minucie otworzyli gospodarze, ale nie czekaliśmy długo z odpowiedzią. Niecały kwadrans później Daniel Dudziński pewnym strzałem posłał piłkę do siatki rywala. Zawodnicy Zagłębia wynik na swoją korzyść rozstrzygnęli na parę minut przed końcowym gwizdkiem sędziego - w 85. minucie bramkarza warszawskiego zespołu pokonał Kacper Zając. Przed "Miedziowymi" mecz z Pogonią Szczecin, z którą w ramach 3. kolejki CLJ, zmierzą się w Lubinie już 24 sierpnia.